Reference by view mode (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Id
et: ID

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: or
et: või

en: and
et: ja

en: Direction
et: Suund

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: View modes
et: Kuvarežiimid
