Reference by view mode (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Id
fi: Tunniste

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Operator
fi: Operaattori

en: Sort by
fi: Lajittele

en: or
fi: tai

en: and
fi: ja

en: Direction
fi: Suunta

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: View modes
fi: Näyttötavat
