Reference by view mode (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Operator
fr: Opérateur

en: Sort by
fr: Trier par

en: or
fr: ou

en: and
fr: et

en: Field types
fr: Types de champs

en: View modes
fr: Modes d'affichage
