Reference by view mode (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: or
gu: અથવા

en: and
gu: અને
