Reference by view mode (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Operator
he: אופרטור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: or
he: או

en: and
he: וגם

en: Direction
he: כיוון

en: View modes
he: מצבי תצוגה
