Reference by view mode (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: or
hr: ili

en: and
hr: i

en: Direction
hr: Smjer
