Reference by view mode (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Id
hu: Azonosító

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Sort by
hu: Rendezés

en: or
hu: vagy

en: and
hu: és

en: Direction
hu: Irány

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: View modes
hu: Nézetmódok
