Reference by view mode (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: or
id: atau

en: and
id: dan

en: Direction
id: Arah

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: View modes
id: Mode tampilan
