Reference by view mode (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: or
is: eða

en: and
is: og

en: Direction
is: Stefna

en: Field types
is: Tegundir svæða
