Reference by view mode (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Id
ja: ID

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Operator
ja: オペレータ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: or
ja: または

en: and
ja: かつ

en: Direction
ja: 方向

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: View modes
ja: ビューモード
