Reference by view mode (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
