Reference by view mode (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Operator
lv: Operators

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: or
lv: vai

en: and
lv: un

en: Direction
lv: Virziens

en: View modes
lv: Skatu režīmi
