Reference by view mode (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
