Reference by view mode (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Id
nl: ID

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: or
nl: of

en: and
nl: en

en: Direction
nl: Richting

en: Field types
nl: Veldtypes

en: View modes
nl: Weergavemodi
