Reference by view mode (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Direction
nn: Retning
