Reference by view mode (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: or
oc: o

en: and
oc: et

en: Direction
oc: Direccion
