Reference by view mode (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: or
ps: او

en: and
ps: او
