Reference by view mode (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Operator
ru: Оператор

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: or
ru: или

en: and
ru: и

en: Direction
ru: Направление

en: Field types
ru: Типы полей

en: View modes
ru: Режимы отображения
