Reference by view mode (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: or
sv: eller

en: and
sv: och

en: Direction
sv: Riktning

en: Field types
sv: Fälttyper

en: View modes
sv: Visningsläge
