Reference by view mode (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: or
ta: அல்லது

en: and
ta: மற்றும்

en: Direction
ta: திசை
