Reference by view mode (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: and
te: మరియు

en: Direction
te: దిశ
