Reference by view mode (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: or
th: หรือ

en: and
th: และ

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: View modes
th: โหมดของวิว
