Reference by view mode (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Operator
uk: Оператор

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: or
uk: або

en: and
uk: та

en: Direction
uk: Напрям

en: Field types
uk: Типи полів

en: View modes
uk: Режими перегляду
