Reference by view mode (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: and
ur: اور

en: Direction
ur: سمت
