Reference by view mode (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Operator
vi: Toán tử

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: and
vi: và

en: Direction
vi: Hướng
