Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
