Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Date format
nn: Datoformat

en: Start Date
nn: Startdato

en: Date and time
nn: Dato og tid
