Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Date and time
sl: Datum in čas
