Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
