Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
