Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Source
be: Крыніца

en: Map
be: Мапа

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: - Select -
be: - Выбраць -
