Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Source
bs: Izvor

en: and
bs: i
