Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Source
et: Allikas

en: Map
et: Kaart

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: - Select -
et: - Vali -
