Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Source
eu: Iturburua

en: Map
eu: Mapa

en: Entity
eu: Entitatea

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
