Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Source
fi: Lähde

en: Map
fi: Kartta

en: Entity
fi: Entiteetti

en: About
fi: Tietoja

en: and
fi: ja

en: - Select -
fi: - Valitse -
