Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um

en: and
is: og

en: - Select -
is: - Velja -
