Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Map
lv: Karte

en: Entity
lv: Entītija

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
