Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
