Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Source
nl: Bron

en: Map
nl: Landkaart

en: Entity
nl: Entiteit

en: About
nl: Over

en: and
nl: en

en: - Select -
nl: - Selecteren -
