Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in
