Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe
