Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Source
da: Kilde

en: Map
da: Knyt

en: About
da: Om

en: and
da: og

en: - Select -
da: - Vælg -
