Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Source
ro: Sursă

en: Map
ro: Hartă

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre

en: and
ro: și

en: - Select -
ro: -Selectați-
