Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Map
th: แผนที่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: and
th: และ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
