Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་
