Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Source
ja: ソース

en: Map
ja: 地図

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト

en: Field Name
ja: フィールド名

en: and
ja: かつ

en: - Select -
ja: - 選択 -
