Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
