Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
