Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Source
pl: Źródło

en: Map
pl: Mapa

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity API
pl: API encji
