Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
